Nakupujte varno in udobno. Kot naš uporabnik imate vpogled tudi v status naročila. Postopek je enostaven, potrebujemo le vaš elektronski naslov in nekaj podatkov.
Registracija
| ALT49291 OE | |
|---|---|
| Napetost | 14V |
| Moč | 150A |
| Priključek B+ (30) | M8 |
| Tip jermenice | Micro s sklopko |
| Premer jermenice | 55mm |
| Število utorov jermenice | 6 |
| Smer vrtenja | Desno |
| Hlajenje | Zračno notranje |
| Izolirana masa | Ne |
| OEM | Referenca |
|---|---|
| DELCO | 8400291 |
| HYUNDAI | 37300-2F300 |
| LUCAS | LRA03933 |
| LUCAS | LRA3933 |
| Šifra alternative | Opombe |
|---|---|
| ALT49291 | 150A, neoriginalen |