Alternator MAHLE MG29

Alternator MAHLE MG29

Alternatorji

Šifra izdelka: ALT20643 OEM

Alternator MAHLE MG29

Original
DEUTZ, FENDT, JCB, JOHN DEERE, KHD, LINDE, MASSEY FERGUSON, MERCEDES, NEW HOLLAND, VALTRA
Preberite več
ALT20643 OEM  
Napetost 14V
Moč 200A
Priključek B+ (30) M8
Tip jermenice Brez jermenice
Premer jermenice -
Število utorov jermenice -
Smer vrtenja Desno
Hlajenje Zračno notranje
Izolirana masa Ne

 

OEM Referenca
DEUTZ 1182544
DEUTZ 1183187
DEUTZ 1183475
DEUTZ 1183485
DEUTZ 1183608
LUCAS LRA03202
LUCAS LRA3202
MAHLE 11203389
MAHLE 11203932
MAHLE 11204068
MAHLE 11204187
MAHLE 11204277
MAHLE 72735028
MAHLE AAN5302
MAHLE AAN5346
MAHLE AAN5511
MAHLE AAN5797
MAHLE AAN8186
MAHLE IA1215
MAHLE MG29

 

Šifra alternative Opombe
ALT91024 OEM 70A, brez jermenice, original MAHLE
ALT10110 OEM 90A, brez jermenice, kratka os, original MAHLE
ALT20636 OEM 95A, brez jermenice, original MAHLE
ALT10298 OEM 120A, brez jermenice, original MAHLE
ALT10151 OE 150A, 9PV 77mm micro fiksna jermenica, neoriginalen
ALT10151 OEM 150A, brez jermenice, original MAHLE
ALT10740 OE 150A, brez jermenice, kratka os, original BOSCH
ALT20638 OEM 150A, brez jermenice, original MAHLE
ALT91637 OEM 170A, 10PV 60mm micro fiksna jermenica, original MAHLE
ALT10725 OE 200A, brez jermenice, kratka os, original BOSCH
ALT91537 OEM 200A, brez jermenice, original MAHLE
ALT91547 OEM 250A, brez jermenice, kratka os, original MAHLE
ALT91564 OEM 250A, 8PV 62mm micro fiksna jermenica, original MAHLE