Alternator MAHLE MG894

Alternator MAHLE MG894

Alternatorji

Šifra izdelka: ALT91637 OEM

Alternator MAHLE MG894

Original
DEUTZ, FENDT, JCB, JOHN DEERE, KHD, LINDE, MASSEY FERGUSON, MERCEDES, NEW HOLLAND, VALTRA
Preberite več
ALT91637 OEM  
Napetost 14V
Moč 170A
Priključek B+ (30) M8
Tip jermenice Micro fiksna
Premer jermenice 60mm
Število utorov jermenice 10
Smer vrtenja Desno
Hlajenje Zračno notranje
Izolirana masa Ne

 

OEM Referenca
AGCO ACV0064840
AGCO ACV0207730
AGCO ACV0797930
AGCO ACW2353090
DEUTZ 294397500
DEUTZ 2.9439.750.0
MAHLE 11204534
MAHLE 11204930
MAHLE 11204963
MAHLE 11204970
MAHLE 11205088
MAHLE 112025403
MAHLE 72412249
MAHLE 72511083
MAHLE AAN3177
MAHLE AAN5375
MAHLE AAN5883
MAHLE AAN5983
MAHLE AAN5985
MAHLE AAN8221
MAHLE IA1637
MAHLE MG762
MAHLE MG894

 

Šifra alternative Opombe
ALT91024 OEM 70A, brez jermenice, original MAHLE
ALT10110 OEM 90A, brez jermenice, kratka os, original MAHLE
ALT20636 OEM 95A, brez jermenice, original MAHLE
ALT10298 OEM 120A, brez jermenice, kratka os, original MAHLE
ALT10151 OE 150A, 9PV 77mm micro fiksna jermenica, neoriginalen
ALT10151 OEM 150A, brez jermenice, original MAHLE
ALT10740 OE 150A, brez jermenice, kratka os, original BOSCH
ALT20638 OEM 150A, brez jermenice, original MAHLE
ALT10725 OE 200A, brez jermenice, kratka os. original BOSCH
ALT20643 OEM 200A, brez jermenice, original MAHLE
ALT91537 OEM 200A, brez jermenice, original MAHLE
ALT91547 OEM 250A, brez jermenice, kratka os, original MAHLE
ALT91564 OEM 250A, 8PV 62mm micro fiksna jermenica, original MAHLE