Alternator MAHLE MG343

Alternator MAHLE MG343

Alternatorji

Šifra izdelka: ALT91024 OEM

Alternator MAHLE MG343

Original
DEUTZ, FENDT, JCB, JOHN DEERE, KHD, LINDE, MASSEY FERGUSON, MERCEDES, NEW HOLLAND, VALTRA
Preberite več
ALT91024 OEM  
Napetost 14V
Moč 70A
Priključek B+ (30) M8
Tip jermenice Brez jermenice
Premer jermenice -
Število utorov jermenice -
Smer vrtenja Desno
Hlajenje Zračno notranje
Izolirana masa Ne

 

OEM Referenca
BOMAG 05715374
DEUTZ 01181743
DEUTZ 01182039
DEUTZ 01183183
DEUTZ 01183429
DEUTZ 01183622
DEUTZ 1181743
DEUTZ 1182039
MAHLE 11201790
MAHLE 11203063
MAHLE 11203397
MAHLE 11204037
MAHLE 72735342
MAHLE AAK5141
MAHLE AAK5336
MAHLE AAK5566
MAHLE AAK5794
MAHLE MG343

 

Šifra alternative Opombe
ALT10110 OEM 90A, brez jermenice, kratka os, original MAHLE
ALT20636 OEM 95A, brez jermenice, original MAHLE
ALT10298 OEM 120A, brez jermenice, kratka os, original MAHLE
ALT10151 OE 150A, 9PV 77mm micro fiksna jermenica, neoriginalen
ALT10151 OEM 150A, brez jermenice, original MAHLE
ALT10740 OE 150A, brez jermenice, kratka os, original BOSCH
ALT20638 OEM 150A, brez jermenice, original MAHLE
ALT91637 OEM 170A, 10PV 60mm micro fiksna jermenica, original MAHLE
ALT10725 OE 200A, brez jermenice, kratka os, original BOSCH
ALT20643 OEM 200A, brez jermenice, original MAHLE
ALT91537 OEM 200A, brez jermenice, original MAHLE
ALT91547 OEM 200A, brez jermenice, kratka os, original MAHLE
ALT91564 OEM 250A, 8PV 62mm micro fiksna jermenica, original MAHLE